Little Big Planet

• Hodně možností
    • Krásná hra na oddych
    • Super cena
    • Zatím nevím

Produkt jsem si vybral podle recenzí a myslím že jsem udělal dobře:)

• , zakoupeno v HyperElektro.cz

• Super

Žánr
adventury

LittleBigPlanet začíná přizpůsobením hlavního hrdiny Sackboye (hadrová postavička) hráčovo představám. Dále se hráči seznámí se Sackboyovými schopnostmi fyzicky interagovat s okolním prostředím. Čeká na vás více než 30 rozličně laděných prostředí plných života. Hráči procházejí navrženými levely, vyhýbají se překážkám, řeší hádanky a sbírají předměty, které budou moci použít při návrhu vlastních výtvorů. Při návrhu budete moci snadno z menu vybírat z celé řady materiálů, nálepek a nářadí a přivádět tak svou představivost k životu. Máte možnost stavět a pohybovat po okolí kterýmkoli předmětem v barvité krajině levelů. Každý materiál a předmět má své specifické a reálné fyzikální vlastnosti, podle kterých se bude chovat. S nepřeberným množstvím nástrojů, které jsou k dispozici, je pouze nebe vaším limitem. Jakmile je předmět nebo level dokončen, můžete jej publikovat a sdílet svůj výtvor s ostatními hráči prostřednictvím PLAYSTATION Network a samozřejmě budete moci vyzkoušet i výtvory ostatních hráčů. LittleBigPlanet pokračuje v původním duchu a přináší na přenosné PSP revoluční koncept a herní mechanismy. Svět LittleBigPlanet je plný nekonečných možností, kde se představivost stává realitou a veškeré výtvory jsou pevně v rukou hráče.

• zpracovani
    • pribeh
    • vizualizace

proste genialni hra

• + Délka hry (8/10)
    • + Grafika (8/10)
    • + Sountrack (8/10)
    • + Znovuhratelnost (6/10)
    • + Originalita a zábavnost (9/10)
    • + Online podpora hraní
    • + Možnost tvořit vlastní levely, úrovně a hry
    • + Trofeje (77 trofejí - obtížnost cca. 6/10)
    • - Délka hry (hlavní příběh je trochu osekanější a poté se již musíte spoléhat na kvalitu levelů vytvořených hráči, nebo stáhnout nové herní levely za peníze)
    • - Online podpora hraní (komunita na PSVita je mnohonásobně menší, než na Palystation3)

Představovat LittleBigPlanet konzolovým hráčům asi nemusím. Těm ostatním nastíním svět, kde se chopíte malého panáčka Sackboye a hopsáte si světy, které stvořily tvůrci hry, či dokonce v průběhu hry samotní hráči.Vy sami si pak můžete zkusit vytvořit vlastní level, který dáte online na vyzkoušení ostatním hráčům. Grafika a hudební doprovod jsou stejně, jako na ten, na který jsme zvyklí z větších konzolí, tudíž příjemný.
    Plošinovka LittleBigPlanet se vůbec tedy v základu neliší od své verze na Playstation3, jen nabízí nové úrovně a nové možnosti hraní (využití dotykové obrazovky) - což není na škodu. Jak jsem již zmínil, po dohrání hlavního příběhu (osekanější a kratší) lze stahovat dodatečný obsah od hráčů (zdarma), či tvůrců (za drobný peníz). To by mělo být zárukou dlouhé hratelnosti (100% hry - 40-60 hodin).Pokud máte zkušenosti s touto hrou na větších konzolích, víte přesně co čekat a pokud ne, mohu jen vřele doporučit.

Celkové hodnocení hry LittleBigPlanet VITA - (39/50)
    (Hráno na PSVita)

• Atmosféra a vizuální zpracování
    • Hra plně využívá možnosti ovládání PS Vita
    • Parádní soundtrack
    • Kreativita bez hranic
    • Chybí čeština (hra je nabitá monology a tutorialy které by mohli anglicky nerozumnějící připravit o spoustu zajímavých informací a omezovat v možnostech tvorby)
    • Občas zamrzání ve hraní online
    • Komunita PS Vita není propojená s PS3 (takže si nezahrajete žádné výtvory z největší komunity)

Jedna z nejlepších her co jsem kdy hrál.
    Konečně jsem šťastný z koupě PS Vita :)

Pokud jste kreativní a máte alespoň základy angličtiny, tak věřte že tuhle hru budete milovat, jen mě trošku mrzí že nejsou komunity PS Vita a PS3 propojené :(

• Multiplayer
    • Hodně možností
    • Krásná hra na oddych
    • Super cena
    • Zatím nevím

Produkt jsem si vybral podle recenzí a myslím že jsem udělal dobře:)

• je to moje oblíbená skákačka.
    • tato hra mně naučila věřit.

je to nejlepší hra na světě a komu se nelíbí je gay.

hra je oblíbená.

Ano doporučil bych tuto hru protože je dobrá.

• , zakoupeno v HyperElektro.cz

• Super
  • , zakoupeno v Originalky.cz

• Mnoho možností jak hru hrát.
    • Některé části dost velká obtížnost.
    • Bohužel jen v angličtině.

Hru jsem vybral na základě recenze na herních stránkách. Jsem z ní ale trochu rozpačitý, ovládání a smysl hry není moc intuitivní a bez základů angličtiny je dojem z hry velmi malý.

• , zakoupeno v SANDI

Parádní hra na cesty.

• , zakoupeno v SANDI

• Věděl jsem do čeho jdeme, takže spokojenost s dárkem pro mrňouska

V pohodě :-)

• Zhodnotit LittleBigPlanet Vita jednou známkou není úplně snadné a ani nemůže být zcela objektivní. Pokud zhodnotíme pouz...

Zobrazit celou recenzi na www.eurogamer.cz