Nejnovější recenze ze sekce Hry na PS Vita

Michael Jackson: The Experience

Ověřený zákazník GAME SHOP Ověřený zákazník

Přidáno: 29. března 2012

Zakoupeno v GAME SHOP

• perfektní, hratelnost a grafika

grafika, hudba, značka

Resistance: Burning Skies

Resistance: Burning Skies

Přidáno: 28. března 2012

(naposledy upraveno 31. srpna 2013)

• Ovládání
  • Na 1. FPS hru pro Vitu celkem pěkná grafika (Mohla být o dost lepší, ale vše je jednou po prvé)
  • Dobrý příběh
  • Pěkné zbraně
  • MultiPlayer
  • Mohlo to být mnohem lepší, ale byla to 1. FPS hra, takže na to musíme brát ohled.

Tkaže co bych tak dodal k této hře.. příběh vás zavede zpátky do minulého století padesátých let, když začala hořet jedna budova. Hlavní postava Tom Riley tam pojede i se svými dvěma kolegy, ale zatím nevěděli, co je v dané budově ještě čeká. V dalších fázích hry se setkáte s mnoha nepřáteli a také s mnoha zbraněmi. Ale také budete hledat vaši dceru a ženu. A také nesmím zapomenout na bosy na konci každého sektoru. Také si v průběhu hry budete moct vylepšovat vaše nasbírané zbraně pomocí takových modrých krychlí. Ještě je jedna věc co bych dodal a tou je: MultiPlayer.Co se týče MP, tak ten je většinou v pohodě. Nepřipojujete se moc dlouho, ale moc lidí to už nehraje, protože vychází Killzone Mercenary, který mám samozřejmě předobjednaný.

Přidáno: 7. března 2012

• Grafika
  • Ovládání
  • Mohla by být i česká verze

Grafika je téměř stejná jako na 'velkých' konzolích. Jsem z PC zvyklý na CZ i dabing, který mi tu chybí.

Přidáno: 7. března 2012

• Hratelnost
  • Grafika
  • Vtipnost

Nej hra na Vitu (podle mě) :)

Přidáno: 5. března 2012

(naposledy upraveno 5. března 2012)

• Skvělá hratelnost
  • Příjemná grafika
  • Zabaví na dlouhou dobu

Skvělá hra která zabaví na spoustu hodin.
Snad jen ta cena by mohla být nižší.

Přidáno: 3. února 2012

(naposledy upraveno 3. února 2012)

• je to husta hra ale proč je tak draha je dobra zabavna ale furt ta drahost proč 890kč proč ne třeba 390kč
  • hrozna cena na ps2 ps3 pc

ea sport hra palec nahoru

Zobrazuji 361 - 366 ze 366 recenzí 1...15 16 17 18 [ 19 ]